KONST / Litografier / Färglitografier 11944179
nr 1194 4179
Färglitografier
3 st. Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Ven, numrerade och signerade. Motivet: 28x34 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:43:21
100 kr
200 kr
Ravenna
Sven Palmqvist (1906-1984)
Roland Svensson 1910-2003
Firma Svenskt Tenn